آموزش فعال کردن نظرات در افزونه EDD

آموزش فعال سازی نظرات برای محصولات در EDD

فعال کردن نظرات در افزونه EDD بی شک یکی از مشکلات اغلب همه کسانی است که برای فروش محصولات خود از افزونه Easy Digital Downloads استفاده می کنند.

در این مقاله به صورت 100% ویژه و کاربردی به شما آموزش می دهیم چگونه می توانید نظرات را برای همه محصولات دانلودی خود تنها با یک کلیک فعال کنید. و دیگر حتی نیازی به افزونه EDD Reviews نیز نباشد. با ما همراه باشید.

آموزش فعال کردن نظرات در افزونه EDD

Easy Digital Download چیست؟

یکی از بهترین افزونه های وردپرسی برا فروش محصولات دانلودی افزونه بزرگ و قدرتمند Easy Digital Download یا EDD می باشد. با استفاده از این افزونه خیلی راحت و سریع می توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید.

اگر محصولات وب سایت به صورت نرم افزاری می باشد بهترین توصیه ما برای شما استفاده از افزونه EDD می باشد. می توانید با استفاده از افزونه EDD در عرض چند ساعت فروشگاه آنلاین محصولات دانلودی خود را راه اندازی کنید.

افزونه Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads تنها در صورتی اجازه دانلود محصولات را به مشتری می دهد که هزینه محصول پرداخت شده باشد.

همچنین می توانید در این افزونه محصولات رایگان نیز ارائه دهید که بدون نیاز به پرداخت هزینه محصول برای کاربران وب سایت قابل دانلود باشد.

بخش نظرات در افزونه Easy Digital Downloads

یکی از مشکلات اصلی در افزونه Easy Digital Downloads بسته بودن نظرات در صفحه محصولات دانلودی می باشد. دلیل این کار این است که شما مجبور باشید از افزونه EDD Reviews برای نظر دادن استفاده کنید.

افزونه EDD Reviews پولی می باشد. بسته بودن نظرات افزونه EDD به این خاطر است که شما از افزونه پولی این شرکت برای نظرات استفاده کنید.

اما ما در وب سایت ویژوال کامپوزر فارسی برای حل مشکل شما یک افزونه برنامه نویسی کرده ایم که خیلی راحت می توانید نظرات را برای تمام محصولات دانلودی خود فعال کنید.

آموزش فعال سازی نظرات برای محصولات در EDD

برای فعال کردن نظرات در افزونه EDD کافی است مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول

از لینک زیر افزونه Enable EDD Comment را دانلود کنید. همچنین می توانید از طریق پیشخوان وردپرس و زیر منوی افزودن در منوی افزونه اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه کنید.

Enable EDD Comment

افزودن > افزونه ها > پیشخوان وردپرس

بعد از نصب و فعال سازی افزونه Enable EDD Comment وارد منوی EDD Comment شوید و باید همانند عکس زیر این صفحه را مشاهده کنید.

Enable EDD Comment

مرحله دوم

حالا تنها کافی است در بخش Active EDD Comments تیک گزینه زیر را فعال کنید و دکمه ذخیره تغییرات را بزنید.

if you want to enable comments for edd downloads page active this checkbox.

این گزینه به این معنا است که اگر می خواهید نظرات را برای صفحات دانلودی خود در افزونه EDD فعال کنید تیک این گزینه را بزنید.

در تاریخ 1398/07/15 افزونه Enable Edd Comment به فارسی ترجمه شد.

نظرات افزونه Easy Digital Downloads

مرحله سوم

وارد منوی دانلود ها در پنل پیشخوان وردپرس شوید.

تمام محصولات خود را انتخاب کنید.

از منوی کارهای دسته جمعی گزینه ویرایش را انتخاب کنید.

حالا با زدن دکمه اجرا حالت ویرایش برای تمام محصولات دانلودی شما فعال می شود. و باید در قسمت دیدگاه ها گزینه اجازه دادن را انتخاب کنید.

سپس دکمه به روز رسانی را بزنید.

حالا می توانید یکی از محصولات خود را نگاه کنید و ببینید نظرات برای آن فعال شده است یا خیر.

از این به بعد برای اضافه کردن محصولات به فروشگاه خود تنها کافی است در پایین بخش ویرایش در بخش گفتگو تیک گزینه پذیرفتن دیگاه را فعال نماید.

البته ممکن است خود به خود فعال شده باشد. اما بهرحال برای فعال کردن نظرات تنها کافی است این تیک را فعال کنید.


دوستان عزیز ما بهترین و ساده ترین راه ممکن برای فعال کردن نظرات را برای شما نشان دادیم. امیدواریم از این مقاله راضی باشید. اگر مقاله ما برای شما مفید بوده است در بخش نظرت با کامنت های خوب خود ما را خوشحال کنید.

1 نظر
  1. مهران می گوید

    عالی بود مرسی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.