ترفند بالا آمدن در کلمه کلیدی دلخواه

چه جوری تو کلماتی که رقابت بالا دارند بیایم صفحه اول و...

بالا آمدن در کلمه کلیدی دلخواه در موتورهای جستجو خواسته همه ماها و سئو کارها می باشد. در این پست یه ترفند کاربردی و کوچک به شما آموزش می دهیم تا به این خواسته خود برسید.

بالا آمدن در کلمه کلیدی دلخواه در موتورهای جستجو

بالا آمدن در کلمه کلیدی دلخواه در گوگل

یکی از راه های عادی و رایج رشد کلمه کلیدی در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر این است که با قواعد و قوانین سئو آشنا باشید. و تولید محتوا خاص یکی از بهترین شیوه ها می باشد.

امروز در فایل صوتی که برای شما قرار دادیم جناب آقای محمد حسین صفا کرم از تیم سئوگل به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید در کلمه کلیدی مورد نظر خود در سریع ترین زمان ممکن پیشرفت کنید و رتبه خود را در گوگل بهبود بخشید.

ترفند بالا آمدن سریع در کلمه کلیدی دلخواه

اگر فایل صوتی بالا برای مفید بود در بخش نظرات اعلام کنید تا فایل های صوتی بیشتری از اساتید سئوکار در وب سایت قرار دهیم.

در همین زمینه مطمئنم که کتاب اشتباهات سئو نیز می تواند برای کسب موفقیت شما مفید باشد. در این کتاب بسیاری از نکات مهمی درج شده است که می توانید به اشتباهات خود پی ببرید و در نتیجه با حل مشکلات سایت خود، در گوگل پیشرفت کنید.

آموزش بالا آمدن در کلمه کلیدی

هدف سئو سایت این است که بالاخره بتوان در کلمه کلیدی دلخواه رتبه مناسب کسب کرد. ممکن است برای خیلی از دوستان جای سوال باشد که چگونه می توان در کلمه کلیدی دلخواه بالا آمد و به هدف خود برسیم؟

اگر برای مثال عبارت ” قالب وردپرس ” را در گوگل جستجو کنید وب سایت های زیادی را مشاهده می کنید که در صفحه اول قرار دارند. ممکنه از خودتون بپرسید این وب سایت ها چگونه در این کلمه رتبه مناسب را کسب کرده اند؟ خوب دوستان خیلی ساده عرض کنم که:

روش بالا آمدن در کلمه کلیدی دلخواه فقط لینک سازی می باشد.

مهم ترین اقدام در لینک سازی هم لینک سازی داخلی می باشد. بک لینک یا لینک خارجی مفید است اما نه به اندازه لینک سازی داخلی.

اگر دامنه لینک سازی خود را در سراسر وب سایت به یک اندازه گسترش دهید نه تنها در یک کلمه بلکه در چندین کلمه و حتی پست ها سایت هم رتبه بسیار بهتری کسب می کنند.

این مطلب ادامه دارد ….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.