آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر

با سلام خدمت همه دوستان و سروران عزیز. در این آموزش شما با آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر آشنا می شوید.

با استفاده از این آموزش شما به راحتی می توانید قالب های مورد نظر خود را از بخش قالب ویژوال کامپوزر دانلود نمایید و نصب کنید. برای شروع آموزش لازم است افزونه زیر را نصب نمایید.

VC Templates Import & Export

آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر با افزونه

همچنین با استفاده از مخزن وردپرس نیز می توانید اسم افزونه بالا را جستجو بزنید تا افزونه نصب گردد. یا از لینک فوق اقدام به دانلود مستقیم و آپلود بر روی سرور خود نمایید.

آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر
آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر

بعد از نصب افزونه گزینه ای به اسم Templates Import & Export در منوی مدیریت وردپرس در قسمت ویژوال کامپوزر ظاهر می شود. بر روی آن کلیک کنید تا وارد قسمت مدیریت آن شوید.

افزونه VC Templates Import & Export

برای نصب قالب جدید بر روی تب Import کلیک کنید. سپس بر روی Browse کلیک کنید و فایل Json قالب را به افزونه بدهید. و در نهایت دکمه Import Template را بزنید. حالا قالب مورد نظر شما به لیست قالب های ویژوال کامپوزر افزوده شده است و می توانید از آن استفاده نمایید.

برای استفاده از قالب جدید در برگه یا نوشته خود ویرایشگر Backend یا ویژوال کامپوزر را انتخاب کنید و در قسمت مشخص شده در تصویر زیر قالب جدید را انتخاب و بر روی علامت + کلیک کنید تا قالب بر روی صفحه بارگذاری گردد.

آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر با افزونه
آموزش نصب قالب افزونه ویژوال کامپوزر با افزونه

آموزش خروجی گرفتن از قالب مورد نظر در ویژوال کامپوزر

اگر هم قالبی دارید که می خواهید از آن خروجی بگیرید کافی است در افزونه VC Templates Import & Export در تب Export قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و گزینه Download Export Fileرا بزنید. حالا می توانید از قالب خود هر جایی دیگر استفاده نمایید.