افزونه کش وردپرس WP Fastest Cache Premium نسخه 1.5.9

افزونه WP Fastest Cache Premium یکی از بهترین افزونه های موجود در زمینه کش(Cashe) و در نتیجه افزایش سرعت سایت وردپرسی می باشد. لازم است که هرگونه سایتی دارید حتما از افزونه مخصوص کش استفاده نماید تا کارایی و سرعت سایت شما افزایش یابد.

افزونه WP Fastest Cache Premium چیست؟

افزونه WP Fastest Cache Premiumافزونه WP Fastest Cache Premium یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که با اعمال بعضی تغییرات در فایل ها یا Resource های سایت سرعت بارگذاری یا Load سایت را کمتر می کند. در نتیجه سایت در مرورگرها با سرعت بیشتری بارگذاری می شود. سریع بودن سرعت بارگذاری سایت امروزه یکی از پایه های اساسی در سئو سایت می باشد. پیشنهاد می کنیم حتما برای کارایی بیشتر سایت خود از افزونه WP Fastest Cache Premium استفاده نمایید.

  ایجاد حافظه کش با WP Fastest Cache Premium

افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Fastest Cache Premium 0.8.8.9منظور از حافظه کش این است که این افزونه با یکپارچه سازی فایل های JS و CSS در یک فایل جداگانه مستقل و ذخیره آن در سرور یا هاست. شاید سوال باشد برای شما این کار چه مزیتی دارد؟ دوست عزیز در هر قالب وردپرس تعدادی زیادی فایل جاوا اسکریپت و CSS وجود دارد که قاعدتا برای درست کار کردن سایت نیاز است.  برای مثال فکر کنید سایت شما 20 تا فایل CSS دارد و 12 تا فایل JS. افزونه WP Fastest Cache Premium با کش کردن و ادغام تمام فایل ها در یک فایل CSS و JS، تعداد درخواست های ارسال شده به سرور را کم می کند.

در نتیجه باعث می شود سرور به جای پاسخ به 32 درخواست تنها به 2 درخواست جواب بدهد. همین کار باعث می شود سرعت بارگذاری سایت به صورت فوق العاده افزایش یابد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما از افزونه WP Fastest Cache Premium استفاده نمایید.

 قابلیت Minify HTML افزونه WP Fastest Cache Premium

قابلیت Minify HTML افزونه WP Fastest Cache Premiumمنظور از Minify HTML این است که این افزونه فاصله اضافی بین کدهای HTML را حذف می کند و باعث می شود مرورگر سریع تر کدهای HTML سایت را اجرا نماید. هرچه قدر کدها در تعداد خط های کمتری نوشته شده باشند، مرورگر وب یا Browser ها راحت تر و سریع تر آن را اجرا می کنند.

 قابلیت Minify CSS افزونه WP Fastest Cache Premium

قابلیت Minify CSS افزونه WP Fastest Cache Premiumمنظور از Minify CSS این است که این افزونه تمام کدهای CSS که هنگام بارگذاری سایت Load می شوند را فشرده سازی می کند. این قابلیت در زمانی که حالت Cashe فعال باشد بیشتر به چشم می آید.

قابلیت Combine در افزونه WP Fastest Cache Premium

قابلیت Combine در افزونه WP Fastest Cache Premiumبا داشتن قابلیت Combine یا ادغام، افزونه WP Fastest Cache Premium می تواند فایل های جاوا اسکریپت و CSS را در یک فایل نوشته و از تعداد درخواست های زیاد به سرور جلوگیری نماید. این یک قابلیت کلیدی در این افزونه می باشد.

افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Fastest Cache Premium

آموزش افزونه WP Fastest Cache Premium

به زودی آموزش کامل و رایگان این افزونه به صورت ویدیویی تهیه و آماده خواهد شد. و در سایت قرار خواهد گرفت. هرگونه سوالی و مشکلی هم داشتید می توانید از طریق سیستم پشتیبانی سایت برای ما ارسال نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما برطرف گردد.

تا آماده شدن فیلم آموزشی افزونه کش وردپرس WP Fastest Cashe پیشنهاد می کنیم از لینک زیر آموزش عالی زیر رو مطالعه کنید تا مشکلات شما در این افزونه بر طرف گردد.

آموزش افزونه WP Fastest Cache Premium

دانلود افزونه WP Fastest Cache Premium

دانلود افزونه WP Fastest Cache Premiumبرای دانلود افزونه سریع ترین کش وردپرس یا WP Fastest Cache Premium کافی است بر روی لینک خرید و دانلود کلیک نمایید. با این کار می توانید افزونه اصلی WP Fastest Cache Premium را دانلود کنید و تا مادام العمر آپدیت های رایگان این افزونه را دریافت نمایید.

آرشیو تغییرات به روز رسانی

امکان جداسازی خط جدید توسط کاما(,)

بهینه سازی شدن عکس ها
رفع مشکل بهینه سازی عکس های PNG
رفع سایر مشکلات مربوط به بهینه سازی عکس ها

رفع مشکل بارگذاری آهسته تصاویر
حذف کش نقشه سایت قبل از به روز رسانی یا انتشار پست جدید
بهبود کش موبایل
روش مشکلات CDN
رفع مشکل کش پست های ثابت

برطرف شدن 11 مشکل اصلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.