دانلود افزونه یواست سئو وردپرس Yoast Seo Premium نسخه 9.4

دانلود افزونه یواست یا  Yoast Seo Premium که بهترین افزونه مختص سئوسازی و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی می باشد. افزونه یواست(Yoast) با در نظر گرفتن تمام اولویت های دقیق و درست سئو سایت، شما را راهنمایی می کند تا به درست ترین شکل ممکن پست های سایت خود را منتشر کنید. همچنین این افزونه یک دستیار بسیار عالی برای سئو سایت وردپرسی می باشد.

افزونه Yoast Seo Premiumافزونه Yoast Seo Premium چیست؟

بهترین و اولین انتخاب اکثر وبمسترها یا کسانی که سایت دارند همین افزونه یواست سئو می باشد. زیرا هر چیزی که برای سئو سایت باید در نظر گرفته شود در این افزونه قرار داده شده است. افزونه Yoast Seo توانسته است بیش از 5 میلیون نصب فعال از طریق مخزن وردپرس داشته باشد. آیا 5 میلیون کاربر اشتباهی این افزونه را نصب کرده اند؟ قطعا دلیلی جز کارایی دقیق این افزونه وجود نخواهد داشت.

به روزرسانی سریع

افزونه یواست سئو وردپرس همگام با به روزرسانی متدها و روش های گوگل برای رتبه بندی سایت ها، به نسخه جدید ارتقاء پیدا می کند. از این رو همیشه تمام تغییراتی که برای سئو در نظر گرفته می شود بر روی این افزونه نصب می شود.

5 میلیون نصب فعال از طریق مخزن وردپرس
5 میلیون نصب فعال از طریق مخزن وردپرس

ویژگی های افزونه Yoast Seo Premium

 • قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر پست
 • ساختن نقشه سایت یا Site Map به صورت صحیح
 • نظاره گر حرفه ای بر روی متن نوشته شده در پست
 • امکان ریدایرکت کردن ارورهای 404
 • هشدار در صورت رعایت نکردن اصول سئو
 • تنظیم حالت نمایش و پیش نمایش پست در گوگل
 • بررسی طول متن هر پاراگراف
 • تحلیل و بررسی خوانایی متن نوشته شده
 • تنظیم کلمه کلیدی خاص برای پست جاری
 • تنظیم حالت نمایش پست در Facebook و Twitter
 • اجازه ثبت شدن یا ثبت نشدن مطلب خاص در موتورهای جستجوگر
 • پشتیبانی 100% از زبان شیرین فارسی
 • اضافه کردن Schema صحیح برای نمایش بهتر در موتورهای جستجوگر
 • اضافه نمودن شبکه های اجتماعی در افزونه
 • اجازه Index شدن یا نشدن دسته های خاص از مطالب
 • ارائه پیشنهاد برای حل مشکلات فعلی سئو سایت

سئو سایت خود را بر عهده بگیرید

سئو سایت خود را بر عهده بگیرید.

با کمک افزونه یواست سئو (Yoast Seo) می توانید خودتان سئوکار سایت خود باشید. البته این مورد برای سئو داخلی یا On Page Seo می باشد. افزونه Yoast خیلی دقیق شما را برای ساخت مطالب سئو شده راهنمایی می کند. کافی است طبق گفته های افزونه کار را انجام دهید. زمانی که چراخ سبز به شما نشان داده شود یعنی کار را درست انجام داده اید. و این می تواند خیلی برای سئو سایت مفید باشد. زیرا بدون آگاهی داشتن از این نکات ممکن است سئوی خوبی نداشته باشید.


ساخت نقشه سایت با Yoast Seo

ساخت نقشه سایت با Yoast Seoیکی از  مهم ترین قسمت های هر سایت نقشه سایت(Site Map) می باشد. در سال های گذشته این مورد خیلی مهم نبود. اما گوگل به صورت رسمی گفته است که ربات های این شرکت برای جستجو در سایت ابتدا به دنبال نقشه سایت یا Site Map می گردند. وجود سایت مپ می تواند به ایندکس(Index) شدن دقیق و سریع تر لینک های سایت شما در گوگل کمک کند. افزونه یواست سئو به صورت خیلی راحت و دقیق و مطابق دستورالعمل Google این کار را برای شما انجام می دهد.


حذف ارورهای 404 یا Not Fond

حذف ارورهای 404 یا Not Fondاگر لینک مطلب شما در گوگل یا موتورهای جستجوگر ثبت شده باشد و به هر دلیلی بخواهید آن را تغییر نام دهید بعد از مدتی از طرف گوگل لینک قدیم شما پیدا نمی شود و یکی از ضربات سنگین یعنی داشتن ارور 404 به سایت وارد می شود. اما افزونه یواست سئو کاملا این مشکل را با استفاده از ریدایرکت 301 برطرف نموده است. با استفاده از افزونه Yoast Seo هر لینکی که تغییر نام دهید را می توانید به نشانی جدید Redirect دهید. در این صورت از سوی گوگل امتیاز منفی دریافت نخواهید کرد و به سئو سایت شما آسیبی وارد نمی شود.


بررسی زنده لینک سازی داخلی سایت

لینک سازی داخلیافزونه یواست سئو می تواند خیلی دقیق صفحات یا مطالبی از سایت را که اصلا لینکی به آن داده نشده است را پیدا کند و به شما هشدار دهد که باید به آنها لینک دهید. زیرا لینک سازی داخلی یا Internal Linking در مقوله سئو On Page مهم ترین موضوع می باشد. در این مورد هم باز افزونه Yoast Seo همراه شما می باشد. افزونه Yoast صفحاتی را که بدون لینک هستند را شناسایی می کند و به شما اعلام می نماید که لینک سازی داخلی را انجام دهید.


پشتیبانی از زبان فارسی

پشتیبانی از زبان فارسیافزونه یواست سئو پرمیوم دارای پشتیبانی کامل از زبان فارسی می باشد. در نتیجه مشکل کسانی که با زبان انگلیسی این افزونه داشتند به صورت کلی برطرف شده است. تمام قسمت های این افزونه فارسی سازی شده است. یکی از مزیت های زبان فارسی افزونه Yoast این می باشد که هنگام نوشتن پست جدید می توانید به راحتی مفهوم پیغام یا هشدارهایی که افزونه یواست می دهد را متوجه باشید. و سریع تر بتوانید مشکل ا برطرف نمایید.


دانلود افزونه یواست سئو Yoast Seo Premium

دانلود افزونه یواست سئو Yoast Seo Premiumحالا وقت آن است تا با دانلود قوی ترین افزونه سئو سایت وردپرس، مشکلات سئو سایت خود را برطرف کنید. با استفاده از افزونه Yoast Seo قدم بسیار بزرگی را برای آینده سایت خود بردارید. بعد از خریداری کردن و دانلود افزونه یواست سئو از وب سایت ویژوال کامپوزر فارسی می توانید برای مادام العمر آپدیت ها یا به روز رسانی های این افزونه را در پنل کاربری خود داشته باشید. همچنین ما به صورت 24 ساعته آماده هستیم تا مشکلات و نظرات شما را در مورد استفاده از این افزونه پاسخگو باشیم.


مشاهده تغییرات به روز رسانی

کالیبراسیون تجزیه و تحلیل محتوا بهینه سازی شده است.
رفع شدن مشکلات جدی 2 عدد
کارایی بهتر موقع گزارش دادن به Yoast برای ریدایرکت لینک ها

حل مشکل کارکترهای کدگذاری شده در بخش ریدایرکت مسیرها