خطای HTTP موقع آپلود در وردپرس

حل خطای http موقع آپلود تصاویر در وردپرس

خطای HTTP یکی از خطاهایی می باشد که موقع آپلود فایل ها یا عکس ها رخ می دهد. خطا یا ارور HTTP در وردپرس بسیار معمول می باشد. ما امروز روش 100% کاربردی برای رفع کامل این خطا را برای شما توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

خطای HTTP موقع آپلود در وردپرس

علت خطای HTTP موقع آپلود در وردپرس چیست؟

ارور یا خطای HTTP در دو حالت بیشتر رخ می دهد و این دو علت بیشترین دلیل بروز این ارور می باشد.

  • کم بودن حافظه وردپرس
  • مشکل در ویرایشگر تصاویر وردپرس

کم بودن حافظه وردپرس

برای افزایش محدودیت حافظه PHP در وردپرس تنها کافی است مقدار حافظه PHP در سرور را افزایش دهید. برای این کار فایل wp-config.php در مسیر اصلی وب سایت قرار دارد را باز کنید.( با استفاده از پنل هاست ) فایل wp-config.php را در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر را در آن قرار دهید.

define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '256M' );

مشکل در ویرایشگر تصاویر وردپرس

وردپرس از دو نوع کتابخانه یا API آماده برای مدیریت و ویرایشگر وردپرس استفاده می کند. وردپرس از کتابخانه GD و Imagick برای این کار استفاده می کند. در نسخته 5 به بعد وردپرس کتابخانه Imagick به صورت پیش فرض تنظیم شده است. بیشتر علت بروز خطا HTTP نیز همین مورد می باشد. کافی است به صورت پیش فرض از کتابخانه GD برای تصاویر استفاده کنید. برای این کار کد زیر را در فایل function.php خود قالب فعال فعلی سایت اضافه کنید.

function wpb_image_editor_default_to_gd( $editors ) {
$gd_editor = 'WP_Image_Editor_GD';
$editors = array_diff( $editors, array( $gd_editor ) );
array_unshift( $editors, $gd_editor );
return $editors;
}
add_filter( 'wp_image_editors', 'wpb_image_editor_default_to_gd' );

حالا به راحتی می توانید عکس های خود را آپلود کنید. اگر این مطلب برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت ما را به یاد داشته باشید. در صورت بروز هر گونه سوال در بخش نظرات اعلام کنید یا از بخش پشتیبانی سایت استفاده کنید.

0/5 (0 Reviews)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.