ارور 503 چیست؟

معنی کد خطا 503 در وب سایت چیست؟

ارور 503 در سایت چیست؟ چه زمانی ارور 503 برای وب سایت اتفاق می افتد؟ چگونه می توان ارور 503 را برطرف کرد؟ پاسخ به تمامی این سوالات در وب سایت ویژوال کامپوزر فارسی. با ما همراه باشید.

ارور 503 چیست؟

کد خطا یا ارور 503 در وب سایت

بسیاری از وقت ها برای ما اتفاق افتاده است که زمانی یک وب سایت را باز می کنیم در یک صفحه سفید همانند عکس زیر کد خطا 503 را مشاهده می کنیم. اما اگر این مشکل برای وب سایت ما پیش آید باید سریع دست به کار شد و مشکل را برطرف نمود. زیرا اگر این مشکل برای مدت زیادی در سایت باشد برای سئو سایت تاثیر بی نهایت منفی نخواهد داشد.

پیغام کد خطا 503

ارور 503 چیست؟

503 Service Unavailable
The server is temporarily busy, try again later!

ارور 503 کد پیام بالا را نمایش می دهد. که نشان می دهد سایت فعلا در دسترس نیست و مجددا امتحان کنید.

علت بروز ارور 503 در وب سایت چیست؟

دوستان عزیز ارور 503 مربوط به مشکل در سرور می باشد. به این مفهموم که یا واقعا سرور مشکل دارد یا کدهای شما برای سرور مشکل ایجاد کرده است.

  • اگر وب سایت شما به درستی بالا می آمد و شما بعد از تعویض یا به روزرسانی قالب یا افزونه دچار این مشکل شده اید یعنی که مشکل از قالب و افزونه ای است که نصب کرده اید.
  • در بسیاری از مواقع این ارور زمانی به وجود می آید که شما از فیلتر شکن یا VPN استفاده کرده باشید. بعضی از سرور ها با IP های VPN ها تداخل دارند و باعث بروز ارور 503 می شوند.

اگر از هیچ یک از موارد بالا مشکل حل نشد لازم است که با سرویس دهنده یعنی جایی که هاست را از آنها خریداری نموده اید تماس بگیرید و مشکل را در میان بگذارید.

ارورهای 5xx

دوستان عزیز ارورهای 500 به بالا همگی مربوط به خطاهای سرور می باشند. یا سرور ایراد دارد و یا اینکه کدهای سایت شما باعث بروز ارور در سرور شده است.

اگر حین تغییرات در کدها با این ارور برخورد کردید مشکل از کدهای شما می باشد. یعنی کدها مشکلی دارند که توسط سرور درست پردازش نمی شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.