قالب تماس با ما شماره 1 برای ویژوال کامپوزر

قالب تماس با ما شماره 1 برای افزونه ویژوال کامپوزر یکی از مواردی می باشد که برای تمام کسانی می خواهند یک قالب تماس را در عرض 30 ثانیه بسازند لازم است. قالب تماس با ما شماره 1 ویژوال کامپوزر می تواند به راحتی در وقت و زمان شما صرف جویی نماید.

پیش نمایش قالب تماس با ما شماره 1 برای افزونه ویژوال کامپوزر

قالب تماس با ما شماره 1 برای افزونه ویژوال کامپوزر
قالب تماس با ما شماره 1 برای افزونه ویژوال کامپوزر

ویژگی های قالب تماس با ما برای افزونه ویژوال کامپوزر

قالب تماس با ما شماره 1 دارای طراحی ساده و سبک می باشد. همچنین دارای افکت های CSS می باشد که به زیبایی صفحه کمک می نماید. قالب تماس با ما از افزونه فرم تماس 7 (Contact forn 7) پشتیبانی می کند. همچنین می توانید آدرس محل کار یا شرکت خود را به صورت نقشه گوگل(Google map) در آن وارد نمایید تا به صورت خیلی زیبا آدرس دقیق شما نیز نمایش داده شود.

قسمت شماره تلفن قالب تماس با ما شماره 1

در قالب تماس با ما ویژوال کامپوزر می توانید تعداد سه عدد شماره تلفن وارد نمایید. برای لینک دادن به شماره تلفن کافی است در لینک گذاری این مقدار را وارد کنید. tel:02144332211 مدنظر داشته باشید که نباید بعد از tel: از // استفاده کنید.

قسمت آدرس شرکت قالب تماس با ما شماره 1

در این قسمت می توانید آدرس و نشانی دقیق شرکت یا محل کار خود را وارد نمایید. همچنین برای تغییر رنگ و دیگر تنظیمات از ابزار متن ویرایشگر استفاده کنید.

در وقت خود صرفه جویی کنید.

اکر به صورت عادی بخواهید قالب تماس زیبا طراحی کنید باید بیش از یک ساعت وقت صرف کنید. اما با خریداری کردن این قالب در عرض 30 ثانیه قالب را نصب نمایید و فقط متن های دلخواه خود را وارد کنید.

 

2000 تومان – خرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.